O nas

Jesteśmy firmą rodzinną znajdującą się na obrzeżach Konina w Wielkopolsce. Wykonujemy hafty metodą haftu komputerowego. charakteryzują się one trwałością i pięknym wyglądem. Do wykonania haftów stosujemy najlepszej jakości nici IRIS 40N – nici do haftu maszynowego wykonane z wysokiej jakości błyszczącego jedwabiu poliestrowego. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością na rozrywanie, bardzo ładnym połyskiem oraz dużą odpornością wybarwień na światło, wysoką temperaturę, pranie oraz czynniki chemiczne.

 Wykonujemy gotowe produkty według naszego pomysłu lub realizujemy pomysły klienta. Ceny dla zamówień spersonalizowanych ustalane są indywidualnie w zależności od wielkości haftu, jego skomplikowania i ubrania, na którym ma być wykonany. Przy dużych zamówieniach Istnieje możliwość negocjacji ceny. Dla zamówień powyżej 20szt, przygotowanie projektu - gratis !!!

 Pamiętać należy o tym, że haft komputerowy to nie druk na zasadzie „kopiuj -wklej”. Każdy projekt w zależności od wzoru pochłania kilka godzin pracy ze specjalnym programem tak, aby efekt końcowy spełniał oczekiwania klienta.

Jesteśmy w stanie spełnić (prawie ????)każdy Wasz pomysł, projekt czy życzenie.

Możemy haftować na różnych materiałach od T-shirtów, bluzek, czapek, spodni, aż po dywaniki samochodowe. Masz pytania ? Skontaktuj się z nami!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

i bądź na bieżąco z nowościami

zamknij

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close